Onderhoud Tuin en Park machines 2009/2010
Onderhoud tuinmachines 2009, regel het nu!
Geachte heer/mevrouw,
Het maaiseizoen loopt weer ten einde.
Tijd dus om maatregelen te nemen en uw tuinmachine een jaarlijkse onderhoudsbeurt te geven.
Dem bv kan dat uitstekend voor u verzorgen. Wij zijn een gecertificeerd VCA keuringsstation waardoor u er verzekerd van bent dat uw machine optimaal en vooral ook veilig blijft functioneren. Wij repareren en onderhouden alle bekende merken tuinmachines (gazonmaaiers, 2-4 wieltractoren, frezen, waterpompen, stroomaggregaten, kettingzagen, versnipperaars, bosmaaiers enz.). Zowel particuliere als professionele machines.
Wij beschikken over een moderne gespecialiseerde reparatie/-service afdeling en uitstekend opgeleid en ervaren personeel. Bij ernstige defecten/slijtageverschijnselen nemen wij contact met u op.
Voor het halen en brengen zijn 2 mogelijkheden: 1. U brengt en haalt uw machine zelf. 2. U laat de particuliere machine door ons halen en brengen tegen een vergoeding.
Onderstaand een leidraad voor wat wij bijvoorbeeld bieden bij gazonmaaiers:
Motor gazonmaaiers:
• Het totaal reinigen van de machine. • Controle van ontsteking, accu, starter en koord. • Mes(sen) slijpen en balanceren. • Tank en carburateur reinigen. • Filter reinigen of vernieuwen en bij viertakt motoren de olie verversen. • Alle kabels nalopen en nastellen. • Stationair en maximum toerental afstellen. • Voor het goed functioneren van het opvangen is het noodzakelijk een goed toerental en een schone grasvangbak/zak te hebben. • Eventueel V-snaren controleren. Wielen en lagers nalopen. Maaier starten en alle functies nalopen. • Controle op CE-normering (veiligheid en milieu).
Elektro gazonmaaiers:
• Het totaal reinigen van de machine. • Mes slijpen en balanceren. • Koellucht-inlaat en eventuele binnenkant van de motorkap reinigen. • Elektrische bedrading en schakelaar controleren op beschadiging of slijtage. • Eventueel grasvangbak/zak controleren en reinigen. • Wielen en lagers nalopen, eventuele aandrijving controleren. • Maaier starten en alle functies, o.a. motorrem nalopen. • Controle op CE-normering (veiligheid en milieu).
Meld u nu direct aan via ons contactformulier!
Hier graag al uw gegevens invullen zoals gevraagd en bij " vul uw bericht in" graag de gegevens van uw machine en wat u wenst dat er aan moet gebeuren.
Met vriendelijke groet,
DEM bv
Klik hier om naar de vorige pagina te gaan









